O nas

Projektowanie zakładanie ogrodów i terenów zieleni oraz całoroczna pielęgnacja

Zakres naszej działalności obejmuje kompleksowe usługi związane z architekturą krajobrazu.

Pasja i praca – to gwarantuje sukces

Brillo – to nie tylko praca to przede wszystkim wielka pasja do tworzenia, którą chcemy dzielić się z innymi.

Każdy ogród traktujemy jak swój własny, a wiedza i doświadczenie zdobyte w trakcie nauki, szkoleń i współpracy z innymi firmami pozwalają nam tworzyć przestrzenie funkcjonalne, niepowtarzalne i piękne. Wszystko zgodnie z nowoczesnymi trendami i sztuką ogrodową. Nasze pomysły dostosowujemy do Państwa potrzeb dzięki czemu ogród ma zawsze niepowtarzalny charakter, jest przemyślany i wyjątkowy.

Otaczający krajobraz jest naszą główną inspiracją ale ambicją jest również szukanie rozwiązań modnych i innowacyjnych. Lubimy wyzwania dlatego ciągle podnosimy swoje kwalifikacje, aktualizujemy nasze oferty i proponujemy nowoczesne rozwiązania. Wychodzimy na przeciw oczekiwaniom i dzielimy się pasją tak by współpraca była dla nas zawsze wielką przyjemnością.

Współpracujemy w szerokim zakresie ale dzielimy się obowiązkami ze specjalistami z różnych dziedzin – wszystko w trosce o jak najlepszy standard naszych usług i gwarancję ich jakości.

Działamy głównie na terenie województwa Warmińsko-Mazurskiego: Olsztyn, Nidzica, Szczytno, Olsztynek, ale nasze projekty mogą Państwo zobaczyć w innych zakątkach Polski.

20160412_132133_001

Agnieszka Dumińska

Absolwentka architektury krajobrazu. Odpowiedzialna za projektowanie ogrodów i terenów zieleni oraz gwarancje wykonywanych prac.

Projektowanie zakładanie ogrodów to jej wielka pasja. Chciałaby aby ludzie traktowali ogrody na równi z domem, aby lubili w nich spędzać wolny czas aby zapraszali do nich przyjaciół. Ogrody muszą być funkcjonalne ale wielką wagę przywiązuje do estetyki miejsca. Ogród musi współgrać z krajobrazem i nie może istnieć bez otaczającej go architektury, dlatego ważne jest aby znalazły się w nim elementy łączące go z charakterem wnętrz. Detal w postaci wymarzonej lampy w pobliżu tarasu jest tak samo istotny jak rabata pełna kwitnących roślin.

Zawsze chętnie odpowie na Wszystkie Państwa pytania. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Oferta Brillo

Agnieszka Dumińska architekt krajobrazu właściciel firmy