O nas

PROJEKTOWANIE OGRODÓW I TERENÓW ZIELENI

Zakres naszej działalności obejmuje kompleksowe usługi związane z projektowaniem, aranżacją ogrodów, balkonów, tarasów i terenów zieleni.

PASJA I PRACA TO GWARANTUJE SUKCES

BRILLO TO NIE TYLKO PRACA TO PRZEDE WSZYSTKIM WIELKA PASJA DO TWORZENIA, KTÓRĄ CHCEMY DZIELIĆ SIĘ Z INNYMI

Każdy ogród traktujemy jak swój własny, a wiedza i doświadczenie zdobyte w trakcie nauki, szkoleń i współpracy z innymi firmami pozwalają nam tworzyć przestrzenie funkcjonalne, niepowtarzalne i piękne. Wszystko zgodnie z nowoczesnymi trendami i sztuką ogrodową. Nasze pomysły dostosowujemy do Państwa potrzeb dzięki czemu ogród ma zawsze niepowtarzalny charakter.

Otaczający krajobraz jest naszą główną inspiracją ale ambicją jest również szukanie rozwiązań modnych i innowacyjnych. Lubimy wyzwania dlatego ciągle podnosimy swoje kwalifikacje, aktualizujemy nasze oferty i proponujemy nowoczesne rozwiązania. Wychodzimy na przeciw oczekiwaniom i dzielimy się pasją tak by współpraca była dla nas zawsze wielką przyjemnością.

Współpracujemy w szerokim zakresie ale dzielimy się obowiązkami ze specjalistami z różnych dziedzin – wszystko w trosce o jak najlepszy standard naszych usług i gwarancję ich jakości.

Działamy głównie na terenie województwa Warmińsko-Mazurskiego: Olsztyn, Nidzica, Szczytno, Olsztynek, ale nasze projekty mogą Państwo zobaczyć w innych zakątkach Polski.

 

ARCHITEKT KRAJOBRAZU AGNIESZKA DUMIŃSKA

Absolwentka architektury krajobrazu w Olsztynie. Odpowiedzialna za projektowanie ogrodów i terenów zieleni oraz nadzór autorski nad realizacją projektów.

Projektowanie i zakładanie ogrodów to jej wielka pasja. Chciałaby aby ludzie traktowali ogrody na równi z domem, aby lubili w nich spędzać wolny czas aby zapraszali do nich przyjaciół. Ogrody muszą być funkcjonalne ale wielką wagę przywiązuje do estetyki miejsca. Ogród musi współgrać z krajobrazem i nie może istnieć bez otaczającej go architektury, dlatego ważne jest aby znalazły się w nim elementy nawiązujące do stylistyki budynków, które otacza.  Detal architektoniczny jest tak samo istotny jak rabata pełna kwitnących roślin.

Zawsze chętnie odpowie na Wszystkie Państwa pytania. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Oferta Brillo