Proces projektowania

Proces projektowania

Proces projektowania zależy od wybranej opcji projektu oraz charakteru przestrzeni. Zapoznaj się z oferowanymi możliwościami i umów się na spotkanie.

 

 1. Rozmowa z klientem

  W trakcie pierwszego spotkania spiszemy wszystkie państwa oczekiwania, pomysły i uwagi odnośnie przyszłego wyglądu przestrzeni. We współpracy z naszym projektantem wypełnimy krótki formularz, który pozwoli nam lepiej poznać państwa preferencje i charakter projektowanego wnętrza. Wybierzemy rodzaj dokumentacji projektowej, który najlepiej sprawdzi się w trakcie naszej współpracy.

 2. Oferta projektowa

  Na podstawie wcześniejszych ustaleń przygotujemy dla Państwa ofertę zawierającą rodzaje wybranej dokumentacji projektowej wraz ze szczegółową wyceną. Na temat wszystkich możliwych elementów projektu mogą Państwo przeczytać tutaj.

 3. Umowa

  Po zapoznaniu się z ofertą oraz jej akceptacji przygotujemy i dostarczymy Państwu umowę na wykonanie projektu, w której umieścimy wszystkie wspólne ustalenia.

 4. Spotkanie techniczne

  Po podpisaniu umowy i otrzymaniu od Państwa niezbędnej dokumentacji (aktualna mapa, plan działki) przed przystąpieniem do projektowania wykonamy wszystkie niezbędne pomiary w terenie.

 5. Prace projektowe

  Czas wykonania projektu zależy od powierzchni działki, formy projektu oraz stopnia skomplikowania projektu i ustalany jest indywidualnie.
  Zazwyczaj prace projektowe trwają nie więcej niż 4 tygodnie ( przy powierzchni ogrodu 1000-3000 m2).
  W czasie ich trwania przewidujemy 2 spotkania konsultacyjne w terenie, podczas których na bieżąco mogą wnosić Państwo swoje uwagi, a przez cały czas trwania prac możemy kontaktować się mailowo lub telefonicznie. Na ostatnim spotkaniu dokonujemy zatwierdzenia projektu i na tej podstawie przygotowujemy dla Państwa pełną dokumentację projektową w wersji papierowej i elektronicznej.